Девојка претепана од нејзиното момче

од Milan1

„Утринава во 3:30 часот С.Н. (22) од Скопје, пријавила дека во 2:50 часот на ул.”Анастас Митев” во Скопје, поточно пред угостителски објект била физички нападната од страна на нејзиното момче А.Н.(21).

Се преземаат мерки за расчистување на случајот“, информираат од МВР.

Слични содржини