Џастин Тимберлејк за првпат објави фотографија од вториот син

од Stefanija Kuzmanovska

Џастин Тимберлејк на својот Инстаграм профил ја објави првата слика на неговиот син Фајнс во емотивна објава за Денот на татковците.

Пејачот објави ретки семејни фотографии и на тој начин даде увид во неговиот приватен живот со неговата сопруга Џесика Бел, едногодишниот син Фајнс и шестгодишниот Силас.

На една од фотографиите објавени од Џастин, тој игра видео игри со своите синови.

„Да се ​​биде татко е подобро отколку што можев да замислам. Благодарен сум им на татко ми и на дедо ми што ме изведоа на вистинскиот пат, правеа жртви за да можам да ги живеам своите соништа и што ме научија дека реалниот живот се случува во малите моменти. Среќен ден на татковците“, напиша пејачот.

Слични содржини