Џеј Ло и Бен Афлек „уловени“ додека се бакнуваат (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Поранешните вереници Џенифер Лопез и Бен Афлек беа уловени од папаразите како се бакнуваат за време на заедничката вечера.

Нивните обожаватели имаа само позитивни коментари на овие фотографии.

Парот неодамна ја обнови својата романса, откако Џеј Ло ја раскина веридбата со Алекс Родригез.

 

Слични содржини