Џенифер Лопез и Бен Афлек се распрашувале за вила вредна 64 милиони долари

од Stefanija Kuzmanovska

Американскиот актер Бен Афлек и пејачката Џенифер Лопез вчера посетија прекрасна вила во Лос Анџелес вредна 64 милиони долари, а ТМЗ објави и ексклузивни фотографии од оваа двојка кога пристигнале во споменатиот имот.

Тоа поттикна приказни за потенцијален ангажман за нејзиниот роденден на 24 јули, а фановите со нетрпение го очекуваат продолжувањето на љубовната приказна.

Огромниот имот што го посетија се наоѓа во елитниот дел на Лос Анџелес, во Беверли Парк, а во самата вила има многу интересни работи за љубовната двојка и нивните деца од претходните бракови.

Луксузната вила има огромна куглана, сала за игри со билјард, кино, комплетно опремена спортска сала, визба за вино, базен, библиотека, спа центар, медицинска соба, фризер, лифт итн.

Главната куќа има 8 спални соби и 12 бањи, а за наведената цена од 63.950.000 американски долари, тие би добиле беспрекорно украсена вила од „редот на милијардерите“, која се наоѓа зад високите порти со чувари.

Напред се наоѓа отворен базен, простран двор со прекрасен тревник, паркинг и посебен влез за вработените.

Слични содржини