Актуелно
Почетна / Сцена / Џорџина го покажа своето извајано тело на јахта (ФОТО)

Џорџина го покажа своето извајано тело на јахта (ФОТО)

Партнерката на Кристијано Роналдо – Џорџина Родригез, не престанува да провоцира со фотографии на социјалните мрежи.

Лето, сонце, топло време е совршена комбинација за убавицата да го покаже своето грациозно тело, кое многу мажи ширум светот сонуваат да го гледаат секој ден.
Последната фотографија што ја постави девојката на Роналдо беше на јахта и запали илјадници луѓе.

Заради целата нејзина убавина, сеприсутен е фактот дека Кристијано ја нарекува својата сакана „чудо на природата“.

loading...