Џорџина позираше во секси долна облека (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Партнерката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со фотографии на кои позира во секси долна облека.

„Да се ​​сакаш е почеток на љубовна приказна која нема крај“, напиша таа во описот на фотографиите направени во дневната соба.

Георгина позира на бел кауч и ја покажа елката, но она што особено го привлече вниманието беа луксузните детали со потписот на брендот Луј Витон.

На нозете носи папучи со потпис на Луј Витон, а на каучот има ќебе со познатото лого.Ќебето чини околу 1.500 долари, додека влечките може да се најдат на официјалната веб-страница на Луј Витон за околу 1.000 долари.

Слични содржини