Актуелно
Почетна / TOP NEWS / Ди Каприо качил килограми, едвај го препознаваа на плажа (ФОТО)

Ди Каприо качил килограми, едвај го препознаваа на плажа (ФОТО)

Леонардо Ди Каприо и неговата млада девојка Камила Мороне уживаа на плажа, а без неа – ретко кој би го препознал, јавуваат странските медиуми.

Имено, како што старее, Лео „пушта“ стомак, а изгледа се помалку и помалку како лепотанот за кој паѓаа жените ширум светот.

Сепак, се чини дека актерот воопшто не се грижи. Тој уживаше во брановите и друштвото на убавата девојка, која за оваа прилика имаше избрано минијатурно бикини.

loading...