Димитров: Среќни празници со делото на моите синови и креативната внука (ФОТО)

од Берта Китинска

Вицепремиерот задолжен за европски прашања Никола Димитров на својот Фејсбук профил објави интересна фотографии, под кои напиша:

-Среќни празници со делото на моите синови и креативната внука! Јајца обоени со флуоресцентни бои што светат ноќе.Да сте сите живи, здрави, среќни и весели!, напиша Димитров.

Среќни празници со делото на моите синови и креативната внука! Јајца обоени со флуоресцентни бои што светат ноќе 😊

Да сте сите живи, здрави, среќни и весели!

Posted by Nikola Dimitrov on Sunday, 2 May 2021

Слични содржини