Длабоко деколте и шлиц: Карлеуша блеска во црвен фустан (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Пејачката Јелена Карлеуша секогаш ги изненадува сите со својот стајлинг, а така беше и овојпат.

Карлеуша сака да ја истакнува својата женственост, а пејачката сега блесна во црвен фустан кој имаше длабоко деколте, но и шлиц.

„Русокоса во црвен фустан може без вовед – но не и без телохранител“, напиша таа на фотографијата, а под неа имаше низа позитивни коментари за нејзиниот изглед.

loading...

Слични содржини