Достоен наследник: Синот на Шварценегер во „жешко“ издание на плажа (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Актерот Патрик Шварценегер, син на холивудската sвезда Арнолд Шварценегер, беше фотографиран на плажа на Хаваи, а обожавателите на младиот актер се воодушевени од неговото извајано тело – совршени плочки, гради и раце.

Патрик го искористи вчерашниот ден за да се релаксира во морето. Попатно, заедно со аматерска опрема за нуркање, тој ги истражуваше „морските длабочини“, а одреден дел од своето време го помина шетајќи на плажа.

Американските медиуми успеаја да го фотографираат кога излезе од морето.

Слични содржини