Драстичен потег: Од најубава актерка стана најлошата верзија на себе поради вереникот

од Radmila Tasevska

Меган Фокс и Машин Ган Кели имаа огромна борба за викендот на Супер Боул, што доведе до нивната драма на социјалните мрежи и поттикна гласини за раскинување.

„Тие официјално не ја откажаа свршувачката, но Меган го симна прстенот“, изјави извор за People Monday. „Тие имаа проблеми во минатото, но овој пат работите изгледаат прилично сериозни.

Инсајдерот додаде дека Фокс е „многу вознемирена“ и „не сака да разговара“ со рокерот по нивната борба.

Во меѓувреме, Us Weekly објави дека актерката требало да присуствува на неговиот настап на забавата на Sports Illustrated во саботата, но таа ги откажала плановите и по нивната кавга заминала од Аризона.

Извор изјави за магазинот дека „никој не може да каже дека нешто не е во ред“ со Кели за време на неговиот сет, додавајќи: „Тој вложи се од себе во изведбата. Се качуваше на рафтерите и ја водеше публиката“.

Друг извор потврди за Page Six дека Фокс не била таму кога МГК излезе на сцената. Таа го прескокна и црвениот тепих на настанот.

За време на концертот, Кели им ја посвети „Bloody Valentine“ на „дамите“ и занемари да ја спомене својата свршеница или да ја отпее „Twin Flame“, песна за неговата врска со Меган.

Додека извор изјави за Entertainment Tonight дека Кели „бил на ниско ниво на енергија“ на сцената, тие исто така тврделе дека парот бил „заедно цел викенд на Супер Боул“ и „се чинеше добро“.

Фокс навести за неволја во рајот рано во неделата кога го прекина следењето на рокерот, чие вистинско име е Колсон Бејкер, на Инстаграм. Таа потоа следеше тројца мажи од А-листата – вклучувајќи го и Еминем, со кого нејзиниот вереник имаше јавна расправија.

Актерката дополнително ги потврди гласините кога објави фотографии направени во бањата, заедно со криптичниот стих од песната на Бијонсе што му ја посвети на Џеј Зи по неговото изневерување.

Фокс потоа одговори на гласините дека нејзиниот вереник ја изневерувал со гитаристката од неговиот бенд, Софи Лојд.

Кога еден корисник на Инстаграм се запрашал дали МГК „се вмешал“ со Лојд, Фокс одговорила: „Можеби јас се вмешав со Софи“.

Ѕвездата од „Трансформерс“ оттогаш го избриша својот профил на Инстаграм.

Претставниците на славната двојка, но и славната двојка сè уште не потврдиле дали нивната врска и свршувачка дошла до крајот.

Двојката е во врска од 2020 година. Машин Ган Кели го постави прашањето две години подоцна, и ја запроси Меган со дијамантски прстен.

Слични содржини