Една од најубавите УФЦ ѕвезди тренираше гола (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Во време на изолација кога светот се соочува со големо зло, американската борачка Пејџ ВанЗант реши да ги „почести“ своите фанови со провокативни фотографии.

Една од најубавите ѕвезди на УФЦ и нејзиниот сопруг Остин Вандерфорд беа снимени голи за време на тренинзи. Пејџ ја објави фотографијата на својот Инстаграм и веднаш стана вирален хит, собра над 134.000 лајкови.

View this post on Instagram

Last nights workout 🏋️‍♂️

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

Убавата Американка е една од најпопуларните професионални борачки во светот. И по тренингот, Пејџ и Остин ја продолжија својата гола сесија во кујната.

View this post on Instagram

Uh, are we doing this right??

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

Пред две години,таа ги зголеми градите и, после тоа, честопати објавуваше провокативни фотографии.

– Јас сум жена и отсекогаш сум сакал да имам такви гради. И кога тие не пораснаа, решив да ги купам, рече убавата Пејџ Ванзант.

View this post on Instagram

I do my own stunts 😋💗

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

loading...

Слични содржини