Актуелно
Почетна / Сцена / Емили повторно чести голи фотографии, но некој ѝ го украде вниманието! (ФОТО)

Емили повторно чести голи фотографии, но некој ѝ го украде вниманието! (ФОТО)

Навикнати сме да ја гледаме Емили Ратајковски во голи изданија со сопругот, без него или кога ќе го фати вистинскиот момент.


И овој пат „испочитува“ и објави гола фотографија од креветот.

Убавата манекенка е во костум за капење, но нејзиното куче Колумбо, кое седи до неа, го украде вниманието во коментарите, но не заостанаа и такви за нејзината „позадина“.

Погледнете ја фотографијата!

View this post on Instagram

Colombo’s nickname is Bo-doe-bo FYI

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

loading...