Емили Ратајковски повторно провокативна, нова доза фотографии

Емили Ратајковски секогаш сака да го покаже своето совршено тело. Тоа сега го стори на Инстафрам.

View this post on Instagram

Maldivian chicken

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Таа одмараше на Малдивите, па прекрасниот поглед на рајските острови го искористи да си поигра со фотографиите.

Таа ги затресе своите следбеници со серија од три фотографии на кои е потполно гола, сп што ги полуде машките обожаватели.

Младата 28-годишна девојка сподели црно-бели фотографии од својата силуета без облека, со своите 24 милиони следбеници кои беа воодушевени.

Телото и е во темна нијанса, а цртите на лицето и не може баш да се раберат од косата која и паѓа врз лицето.

Таа објави доста фотографии од Малдивите, каде беше на одмор со семејството. Исто така не заборави да ја рекламира својата модна линија Inamorata, споделувајќи неколку жешки фотографии во новите модели за капење.

View this post on Instagram

Hi. This is my butt in @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Слични содржини