Еве која е голата жена која купуваше лубеница – нејзиното име кажува сè

од Stefanija Kuzmanovska

Се испостави дека мистериозната девојка која прошета по автопатот, купи лубеница и со тоа се прослави на Интернетот, била позната подолго време на Панчево и дека таа излегла гола од автомобилот затоа што за неа соблекувањето не претставува срам туку професија, пишува „Блиц.рс“.

Нејзиниот псевдоним е Лили Милф и, судејќи по приказните на локалното население, честопати може да се види како ја зголемува својата популарност на Интернет со слични голи потфати, од кои и живее.

Лили, всушност, има кариера на страници за возрасни, каде што работи многу повпечатливи работи од купување лубеници. Се покажа дека видеото не е изолиран случај, туку дека таа често користе голотија во јавноста за да предизвика реакции. Овој пат, тоа дефинитивно ѝ успеа.

 

loading...

Слични содржини