Филипче: Аплауз за здравствените работници кои посветено се грижеа за своите пациенти (ВИДЕО)

од Берта Китинска

Министерот за здравство на својот Фејсбук профил сподели видео во кое е упатен аплауз за здравствените работници!

-Аплауз за здравствените работници! Посветено се грижеа за своите пациенти. Во првите редови против КОВИД-19, напиша Филипче.

Аплауз за здравствените работници! Посветено се грижат за своите пациенти. Во првите редови против КОВИД-19….

Публикувахте от Венко Филипче в Сряда, 6 май 2020 г.

Слични содржини