Актуелно
Почетна / Македонија / Политика / Филипче: Се чудам со каква леснотија Мицкоски ја лаже јавноста

Филипче: Се чудам со каква леснотија Мицкоски ја лаже јавноста

Се чудам со каква леснотија Христијан Мицкоски ја лаже јавноста дека сме имале тестови за само еден ден, реагира на интервјуто на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ на „Канал 5“ ТВ.

Тој уверува дека тестови има и постојано се набавуваат резерви

loading...