ФОТО: Ангеловска од својот кабинет: „Ретко појадувам, ама кога појадувам сакам да е домашно“

од Берта Китинска

Министерката за финансии Нина Ангеловска на својот Фејсбук профил објави фотографија како појадува во својот кабинет.

„Ретко појадувам, ама кога појадувам сакам да е домашно“, напиша Ангеловска.

Слични содржини