Почетна / IN/OUT / (ФОТО) Хан пречекан со транспарент „Нема правда, нема мир“

(ФОТО) Хан пречекан со транспарент „Нема правда, нема мир“

Неколкумина млади денеска го пречекаа еврокомесарот Јоханес Хан пред делегацијата на ЕУ во Скопје со транспарент на кој на англиски јазик пишуваше „Нема правда, нема мир“.

image-7ca540733a997b995c801131e6df6f9807d8e7dbb6fa3977a179682942d3b060-V-540x324

image-0a6ab3b4c31c9e12b04b562ef59fc86b84598f6978b8917a534be858aa7a72c1-V-540x324

Извор:Либератас 

loading...