Почетна / TOP NEWS / (ФОТО) Смачкан автомобил под зграда во Скопје

(ФОТО) Смачкан автомобил под зграда во Скопје

timthumb-6

На социјалните мрежи почнуваат да пристигнуваат информации и слики за материјални штети како последица од силниот земјотрес што го погоди Скопје попладнево.

Автомобил марка Мерцедес уништен од оџак кој паднал врз него во скопската населба Железара./извор а1он

loading...