Георгина од Роналдо доби подарок од 124.000 евра (ФОТО)

од Берта Китинска

Георгина Родригез девојката на познатиот фудбалер Кристијано Роналдо, објави фотографија на својот инстаграм – профил се пофали со скапоцениот подарок кој го доби од својот сакан.

Уникатна кутија – куфер за чување накит со потпис на Луј Витон е вреден 124 илјади евра.

– Се уште сум без зборови, стои во описот на објавата на избраничката на еден од најдобрите фудбалери на светот.

Слични содржини