Гола Србинка купува лубеница сред бел ден: ВИДЕО кое го полуде регионот (18+)

од Vladimir Zorba

Цела Србија зборува за видеото, кое наводно е направено на патот Панчево, на кое се гледа како привлечна девојка гола излегува од автомобил за да купи лубеница.

Видеото се појави на Твитер и оттогаш се шири со молскавична брзина.

Имено, на видеото се гледа како една млада дама излегува од автомобилот и гола оди кај продавачот на лубеници.

Додека се приближува кон штандот на кој пишува „Ја победува короната“, девојката се распрашува за лубеници, а продавачот ја услужува на најнормален начин како да е само секојдневен клиент пред него, а не згодна црнка која нема ниту долна облека.

Откако избра лубеница, парите ги предаде на момчето, кое потоа ја однесе лубеницата до нејзиниот автомобил.

Видеото не е за помлади од 18 години

loading...

Слични содржини