Гордата тетка Анастасија сподели видео од малиот Жељко (ВИДЕО)

од Aleksandar Petrovski

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ сподели убав момент од нејзината семејна куќа.

Семејството Ражнатовиќ е апсолутно заљубено во својот најмлад член – момчето Жељко, кое неодамна се роди.

Од време на време, некои од нив споделуваат фотографија или видео чија главна ѕвезда е внукот на Цеца, а последната се појави на профилот на неговата тетка Анастасија Ражнатовиќ на Инстаграм.

Таа го забележа моментот кога го хранеа малиот Жељко, со коментарите „Социјален тип“ и „Дремна пет минути и му беше доста, случајно да не пропушти нешто“.

– Кој спиеше само пет минути? Тој сака да се дружи со нас – се слуша гласот на Анастасија.

loading...

Слични содржини