Гори Твитер: Момчето на Цеца е на иста возраст со Вељко Ражнатовиќ!

од Nikola Popovski

Веста дека пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ е фатена со своето ново момче ги разбрани социјалните мрежи.

Иако пејачката неодамна во една емисија изјави дека не била сама сите 20 години од смртта на нејзиниот поранешен сопруг, Жељко Ражнатовиќ Аркан, гледањето на Ражнатовиќ во прегратките на друг маж беше скоро невозможна мисија, поради што сега започна целосна манија. на социјалните мрежи, под името, дознајте кој е, коментирајте и добијте информации за извесен Богдан Срејовиќ, момчето на Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Ова го привлече вниманието на еден корисник на социјалната мрежа Твитер, кој го напиша следново: „И цела Србија пишува на Инстаграм, Срејовиќ Боогдан“.

„Зошто новото момче на Цеца изгледа како на возраст на Вељко, а не 8 години помлад од неа“, гласел друг коментар.

Новото момче на Цеца ги освои и симпатиите на еден дел од публиката, што извесна „Винтурова“ сподели јавно.

„Ми се допаѓа момчето на Цеца“, напиша таа на Твитер.

loading...

Слични содржини