Хајди Клум разлути многумина објавувајќи разголена ПРАЗНИЧНА ФОТОГРАФИЈА

од Stefanija Kuzmanovska

Познатиот модел Хајди Клум во последно време често е главна тема на социјалните мрежи, често објавувајќи фотографии на кои е гола.

Овој пат, самата објава можеби не е необична, бидејќи е нешто на што сме навикнати од Хајди, но приликата дефинитивно е проблематична и разлути многумина.

Имено, Хајди позираше само во долен дел од бикини, додека градите ги покри со рацете, а на главата имаше зајачки уши, кои според мислењето на многумина го исмевале големиот празник – Велигден.

Се чини дека славниот топ модел не беше многу вознемирена од реакцијата на публиката, па ја остави контроверзната фотографија на својот профил, само исклучувајќи ги коментарите, бидејќи за многу кратко време бројот на негативните прилично се зголеми.

Слични содржини