И ФБИ го гони Бред Пит

од Vladimir Zorba

Покажал суров однос кон своите деца за време на лет

bred-pitФБИ собира информации во врска со протечените пораки за суров третман на Бред Пит кон неговите деца, соопштува АП.Претставникот на Министерството, Лора Емилер изјави дека агенцијата ја  истражува можноста да започне сопствена истрага против ѕвездата, земена од публикации во медиумите за суров однос кон децата.

389cdf9400000578-3801635-image-a-64_1474535199965Бред Пит е обвинет дека за време на летот со децата и сопругата Анџелина Џоли, тој “излегол од кожа”, покажал крајна суровост – и вербално и физички во однос на адолесцентите.

Братот на Анџелина Џоли е новата дадилка на нејзините деца

Претходно вчера информационен портал TMZ соопшти дека истрагата на Пит е започнала и полицијата во Лос Анџелес.

Слични содржини