ИНСТАГРАМ ГОРИ: Карлеуша се истегна покрај базенот (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Јелена Карлеуша ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм, а особено мажите со ново провокативно издание.

По топлес снимката, со нова серија фотографии во мало бикини, Карлеуша покажа во каква форма е.

Таа одлучи да се истегне малку покрај базенот во бикини, а околу стомакот носеше корсет. Сите беа особено привлечени од слика во која Карлеуша гради мост, а задникот е во преден план.

Слични содржини