Ирина Шајк без облека на насловната страница на „Вог“ (фото)

од Vladimir Zorba

Таа ги краси насловните страници на списанијата ширум светот. И за нејзината последна насловна страница на Вог, Ирина Шајк се соблече целосно додека позираше гола во чехословачкото издание на списанието за висока мода.

34-годишниот супермодел ја покажа својата зачудувачка форма, која беше фотографирана во градината на Донатела Версаче во Милано за ноемвриското издание.

Девојката на насловната страница, Ирина, изгледа сјајно и исончано додека покриваше дел од телото со две украсни плочки, поставени на нејзините интимни области.

Поранешната девојка на фудбалската суперѕврзда Кристијано Роналдо побрза да го сподели жешкиот кадар со своите 14,2 милиони следбеници на Инстаграм и за неколку часа доби над 300 000 лајкови.

loading...

Слични содржини