Актуелно
Почетна / Сцена / Ирина Шајк направи селфи, во огледалото се виде нејзиниот секси задник во танга (ФОТО)

Ирина Шајк направи селфи, во огледалото се виде нејзиниот секси задник во танга (ФОТО)

Една од најубавите жени во светот, Ирина Шајк, направи лудница на социјалните мрежи со ново секси селфи.

Таа се фотографира со градник во домашна варијанта, но друг детаљ ја направи фотографијата уште попровокативна.

Имено, ако погледнете во огледалото, ќе го видите секси задникот на рускиот модел.

„Изгледаш преубаво“, и напиша еден обожавател.

loading...