Исчезна 78-годишна жена од с.Стајковци

од Stefanija Kuzmanovska

На 07.12.2022 во 13.00 часот во Полициска станица Гази Баба, С.С.(45) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечила нејзината мајка З.Д.(78) од с.Стајковци, скопско.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Слични содржини