Ивана Кнол за позирањето на OnlyFans и Playboy: „Не бев воспитана така“

од Vladimir Zorba
34,1K прегледи

Навивачката Ивана Кнол за германските медиуми проговори за засега непознати детали од нејзиниот живот. Таа истакна и дека не бара маж, како и каков е нејзиниот план за Еврото.

Огнената хрватска навивачка Ивана Кнол е подготвена за претстојното Европско првенство што се одржува во Германија, а на кое откри дека ќе биде на сите натпревари.

„Одам на Еврото и ги купив сите влезници. Ниту ХНС, ниту некој друг не ми подарува, како никогаш досега. Ќе се гледаме на сите натпревари”, напиша Нол претходно, а сега таа даде интервју за германски „Билд“ во кое откри неколку детали за себе.

„Родена сум во Франкфурт и имам германски пасош. Кога имав осум години, со семејството се преселив во Хрватска. Долго време работам на подобрување на мојот јазик за да можам да зборувам германски со тимот на Европското првенство“, рече таа и откри дека ќе ги следи сите натпревари.

„Во Берлин сум од 10 јуни. Хрватска ќе игра против Шпанија на 15 јуни. Четири дена подоцна сум во Хамбург на меч со Албанија, а потоа на 24 јуни во Лајпциг на меч со Италија. Ќе ги следам сите натпревари на Хрватска и се надевам дека ќе останам во Германија до финалето“, вели тој.

Огнената инфлуенсерка откри и дека се уште не ги избрала своите модни комбинации со кои најчесто шармира и привлекува внимание на трибините, но дека има идеи.

„Или имам нешто брзо скроено или само ќе го залепам хрватското знаме на облеката што ми се допаѓа. Тоа го направив во Катар”, рече Нол, додавајќи дека многу луѓе ја прашуваат дали ќе се придружи на OnlyFans или ќе позира за Playboy.

„Многу луѓе се обидоа да ме убедат да се приклучам на OnlyFans. Но, тоа не е за мене, не сум воспитана така. Еднаш дури ме поканија во Њујорк на интервју. На лице место дознав дека само сакале да ме убедат да се регистрирам на OnlyFans. Тогаш бев навистина лута“, опишува таа.

„Сега добивам многу е-пошта и повици. Сепак, секогаш ги откажувам. Имав многу луѓе кои ги пријавуваат моите објави на Инстаграм веќе неколку месеци, па морам да ги избришам. Тие се надеваат дека ќе одам на OnlyFans кога веќе не можам да објавувам на Инстаграм, но нема да го правам тоа“, тврди тој.

Што се однесува до Плејбој, таа даде интервју за хрватското издание, но вели дека никогаш не позирала гола. Таа го откри и својот љубовен статус.

“Сама сум и немам момче. Имав момче 10 години, но раскинавме минатата година”, објаснила Нол и истакнала дека во моментов „не бара маж“.

Слични содржини