Актуелно
Почетна / Магазин / Известувала во живо, а жена зад неа вршела нужда (ВИДЕО)

Известувала во живо, а жена зад неа вршела нужда (ВИДЕО)

Новинарка на Си-ен-ен известувала во живо за коронавирусот, а зад неа е снимена жена која среде плажа вршела нужда. Се се случило вчера на плажата Санта Моника во Лос Анџелес.

На видеото се гледа жена, чиј идентитет е непознат, како става црна кеса за ѓубре на подот и ги соблекува пантолоните.

На репортерката Сара Сејнер ѝ било кажано што се случува зад неа и добила упатство да се помести малку за да ја затскрие жената оддалечена само неколку метри.

loading...