Јелена Розга позираше во градник, обожавателите во транс (ФОТО)

од Elena Daskalova

Популарната пејачка на Инстаграм објави фотографија каква што обожавателите ретко може да видат, бидејќи не е во нејзин стил да биде провокативна.

Но, овојпат направи исклучок и позираше со кожена јакна и црн градник, фотографија која е всушност дел од промото за последниот албум „Модерна жена“ кој излезе во 2016 година.

Таа одлучила да направи „троубек“, кој не поминал незабележано кај обожавателите, кои пак во коментари ѝ пишуваат само комплименти.

View this post on Instagram

🖤🖤🖤🖤

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

Слични содржини