Јутјубер од Белград пронајден мртов

од Stefanija Kuzmanovska

Познатиот српски јутјубер Мирко Рашиќ денеска е пронајден мртов во сала во Сурчин, дознава „Телеграф.рс“.

Неговиот колега го пронашол телото.

Истрагата ќе покаже дали се работи за самоубиство.

Слични содржини