Кајли го покажа екстремно скапиот гардеробер, а потоа откри каков подарок добила Сторми

Најмладата милијардерка на светот Кајли Џенер не одолеа да го покаже своето богатство и да се пофали со скапоцената колекција маркирани чанти. На својот Инстаграм профил споделила неколку фотографии, кои н фановите им дават можност да ѕирнат во нејзиниот гардеробер.

На една од фотографиите покажала четири полици исполнети со црвени и розеви чанти со различни големини, додека другата страна е резервирана за црните.

Сите чанти се од познатите дизајнери како Луи Витон или Шанел, а Кајли исто така покажала дека има посебна дизајнирана чанта и нејзината ќерка Сторми.

„Погледнете што Клои ѝ купи на Сторми за вториот роденден. Едвај го чекам нашиот следен одмор“, рекла Кајли додека ја покажувала Луи Витон чантата.

Слични содржини