Актуелно
Почетна / TOP NEWS / Како мексиканската полиција ги превоспитува крадците (ВИДЕО)

Како мексиканската полиција ги превоспитува крадците (ВИДЕО)

На интернет кружи видео од брутално казнување на еден мексикански криминалец од страна на тројца полицајци.

Мексиканските медиуми пренесуваат дека момче било фатено заради кражба, а потоа полицајците решиле да го казнат пред тоа да го направи судот.

Додека двајца го држеле, еден му ги соблекол панталоните, а потоа со огромен стап почнал да го удира по задникот.

loading...