Карди Би прошета во необичен фустан и ги освои погледите во Беверли Хилс (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska

Раперката Карди Би често изненадува со своите модни комбинации. Сепак, фустанот што го облеќе овој пат е надвор од овој свет.

Во недостаток на црвени теписи и гламурозни забави, Карди Би ја искористи можноста да оди на шопинг во необичен фустан.

Многу луѓе во Беверли Хилс се свртеа кон раперката, но таа не обрнуваше многу внимание на тоа.

Таа замина на шопинг со сопругот Офсет, со кого неодамна се смири и го повлече барањето за развод.

loading...

Слични содржини