Карлеуша од својот балкон во перверзно издание порача: Home alone (ФОТО)

Јелена Карлеуша во уште едно провокативно издание, потенцираше дека е згодна и секси и кога работи, но и кога е во домашни услови.

Имено, со најновите фотографии од својот дом, Карлеуша ги остави сите со подзинати усти.

„Сама дома“ порача таа на фотографијата на која е во секси долна облека, а дали некој и тропнал на врата во меѓувреме, никој не може да знае.

Погледнете во продолжение:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

loading...

Слични содржини