Актуелно
Почетна / Сцена / Карлеуша покажа дека ѝ нема рамна: Каиши, кожа и високи потпетици – најжешка досега (ВИДЕО)

Карлеуша покажа дека ѝ нема рамна: Каиши, кожа и високи потпетици – најжешка досега (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша одлично знае како да ги испромовира своите настапи, а тоа го направи и за вечерашниот спектакл во Дубровник, кој веќе подолго време го најавуваше преку профилот на Инстаграм.

Таа на Инстаграм објави видео на кое е разголена, носи високи потпетици, а на задникот има кожени каиши.

Во прв план на видеото е задникот на пејачката, која ги поздрави своите обожаватели од Дубровник и околината. Еден од најчестите коментари бил на сметка на тоа дека изгледа беспрекорно, без оглед на тоа што има 41 година.

View this post on Instagram

Tonight in Dubrovnik #labombonera

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

loading...