Почетна / Сцена / Карлеуша повторно шокира: Новиот фустан повеќе открива отколку што покрива, а овој детал на нејзината глава е посебна приказна (фото)

Карлеуша повторно шокира: Новиот фустан повеќе открива отколку што покрива, а овој детал на нејзината глава е посебна приказна (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша изненадува од ден на ден, но и воодушевува со својот стил и комбинациите на облека. Кога нејзините обожаватели мислат дека нема да може да доживеат нешто ново, таа успева да ги разубеди со оригинална и нова идеја.

Овој пат, таа избрала цветен фустан што го искомбинирала со сламена капа што совршено се вклопува во оваа комбинација. Фустанот вешто ги открива и покрива одредени делови од телото.

„О, жено, ти си неверојатна. Го сакам твојот стајлинг …“, ова се само некои од коментарите, а фотографијата собрала околу 70.000 лајкови за нешто повеќе од 5 часа.

loading...