Карлеуша позираше во долна облека од 1.500 евра: Овој пат ништо не криеше (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Јелена Карлеуша често објавува разголени слики на својот Инстаграм профил.

Некогаш во преден план се градите, некогаш задникот, а најчесто тоа е комбинација од сите облини. Така беше и овој пат.

Имено, пејачката објави фотографија во долна облека на која речиси ништо не криеше.

Во прашање е долна облека на „Гучи“ која чини 1.500 евра.

Слични содржини