Актуелно
Почетна / Сцена / Карлеуша во костим на сирена ужива покрај базен (ФОТО)

Карлеуша во костим на сирена ужива покрај базен (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша летово го поминува во својот дом на Дедиње, каде што секој ден ужива покрај базенот во дворот.

Јелена често за време на летото објавува фотографии во костим за капење, а сега отиде и чекор понапред и облече костим на сирена.
Карлеуша објави фотографија на Инстаграм на која се гледа како ужива покрај базенот со перка и зелен врв, а облече и очила со иста боја.

 

 

View this post on Instagram

🧜‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

loading...