Карлеуша во провокативен фустан на роденденот на Наташа Беквалац (ФОТО)

од Aleksandar Petrovski

Пејачката Наташа Беквалац го прослави 40-от роденден на својот имот во друштво на семејството и пријателите. На прославата пристигна и нејзината колешка Јелена Карлеуша.

ЈК се облече провокативно за оваа пригода.

Бидејќи кодексот на облекување беше секој да биде во бело, Карлеуша го почитуваше.

Јелена носеше провокативен фустан, а градите за малку ќе и испаднеа.

loading...

Слични содржини