Карлеуша во жешко бикини, фановите не штедат зборови (ФОТО)

од Nikola Popovski

Пејачката Јелена Карлеуша со денови престојува во Турција, а секоја нејзина објава на социјалните мрежи крева прашина од нејзиниот одмор, што е и случај со најновата.

Имено, по провокативното издание во танга, Карлеуша одлучи повторно да ги излуди своите следбеници со нова жешка фотографија. Овој пат, Јелена се фотографираше пред огледало, а нејзиниот нов костим за капење изгледа одлично на неа.

Црвеното бикини не криеше многу, но ги истакна бујните облини на Карлеуша, големите гради и тенот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

„Jeцо, се изгоре поради тебе“, „Гориш“, „Ти си вистинска риба“, „Не постои слична на тебе“,„Можеш да се умре од ова“…, се само дел од коментарите на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Слични содржини