Ќерката на Алек Болдвин ги „почести“ фановите со жешки фотографии

Ќерката на Алек болдвин и актерката Ким Бесинџер, манекенката Ирланд Болдвин, на социјалните мрежи често објавува разголени фотографии. Сега, фановите ги почести со нова серија фотографии, а на една покажа премногу.

„Си ги најдов моите бикини“, напишала манекенката во описот на фотографиите, во кои ги истакнала облините, а ги откри и бројните тетоважи.

Таа призна дека и самата си ја ишишала косата, а изолацијата очигледно не ѝ паѓа тешко. Иако доби еден куп комплименти, нејзиното оскудно изнадние не им се допадна на сите.

View this post on Instagram

i found a swimsuit 🦋

A post shared by i r e l a n d 🍜 (@irelandbasingerbaldwin) on

Инаку, ова не е прв пат таа да провоцира. Манекенката минатата година се најде во средината на вниманието, така што позираше по танга на балкон. Тогаш бурно реагираше нејзиниот татко.

Слични содржини