Ќерката на Анџелина и Бред сепак не е сигурна дека сака да биде момче: По долго време облекла здолниште (фото)

од Nikola Popovski

Анџелина Џоли е една од најпознатите жени во светот, но познатата актерка се обидувала да го помине времето со своето семејство колку што може нормално. Папараците ја уловиле на шопинг во Лос Анџелес со децата Захар (15), Шајло (14) и Вивиен (12), а популарното семејство се преправало дека не ги гледа.

Џоли одела на шопинг во лежерна црна комбинација, а како и нејзините деца, и таа имала заштитна маска на лицето.

Шајло е исто така во центарот на вниманието, позната по тоа што тврди дека од рана возраст всушност се чувствува како момче и дури бара да ја нарекуваат Џон. На фотографиите со нејзините родители, таа обично се појавувала облечена како момче и со кратка фризура, а се појавија гласини дека се подготвува за хормонска терапија и промена на полот.

Но, минатиот месец, обожавателите на семејството Џоли-Пит било привлечени од фактот дека Шајло почнала да изгледа повеќе женствено, има подолга коса што ја носи во репче и по долго време била снимена облечена во здолниште. Еден од блиските извори на семејството им открило на медиумите дека Анџелина и Бред ја поддржувале Шајло од самиот почеток и дека тие предложиле интересен експеримент за да се открие всушност која е таа и на крајот како се чувствува. Експериментот вклучувал живеење и однесување како девојче една недела, а момче следна, со цел подобро да се разбере себеси.

Анџелина и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит имаат шест деца, од кои најмладите се 12-годишните близнаци Нокс и Вивиен. Најстариот, синот Медокс (19), во моментов студира во Сеул.

loading...

Слични содржини