Актуелно
Почетна / Сцена / Ќерката на Кеба зад решетки: Наташа завршила во затвор во Америка

Ќерката на Кеба зад решетки: Наташа завршила во затвор во Америка

Наташа Којиќ Таша, ќерката на фолкерот Драган Којиќ Кеба, веќе со години живее и работи во Америка, каде што создава музика за филм, но исто така се занимава и со глума.

Таа на својот Инстаграм профил, со своите следачи, споделила дел од снимањето, но локацијата не е ниту малку привлечна.

Таша завршила во затвор, иако според нејзината насмевка, се чини дека не и пречи воопшто.

„Време за затвор“, напишала Таша покрај селфито.

loading...