Ќерката на Лени Кравитц позираше топлес

Зои Кравитц, убавата ќерка на Лени Кравитц и Лиса Бонет, на Инстаграм често ги чести фановите со секси фотографии, но овој пат објави топлес фотографија.

На фотографијата Зои во устата држи праска, а градите ги покрива со рацете на кои можат да се видат бројните тетоважи.

View this post on Instagram

eat that, 45 🍑

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

Ова не е прва нејзина гола фотографија, слична објави и во септември оваа година.

View this post on Instagram

rouge pur couture, baby. 💋

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

Неодамна беше откриено дека младата актерка, која со својот изглед неодоливо потсеќа на својата мајка, ќе ја отелотвори Жена мачка во новата интерпретација на франшизата за популарниот суперхерој, заедно со Роберт Патисон кој ќе го глуми Бетмен.

Слични содржини