Актуелно
Почетна / Сцена / Ќерката на познатиот режисер ќе снима порно филмови: Еве што има да каже тој

Ќерката на познатиот режисер ќе снима порно филмови: Еве што има да каже тој

Микаела Спилберг, посвоената ќерка на познатиот холивудски режисер Стивен Спилберг, откри дека ќе снима порно филмови.

Во ексклузивниот разговор за британскиот Sun, таа открила дека веќе снима соло настапи, а кога ќе се регистрира како сексуална работничка, планира да стане стриптизета.

Микаела рекла дека ја соопштила одлуката на своите родители и дека тие и дале поддршка.

– Не го правам ова од инат, туку затоа што сакам да му дадам почит на своето тело и од него да заработувам – рекла Микаела.

Таа и порано имала проблеми со дрогата, но сега вели дека излегла од тој пекол.

loading...