Актуелно
Почетна / Сцена / Ким и Кајли ги покажаа совршените тела во бикини

Ким и Кајли ги покажаа совршените тела во бикини

Ким Кардашијан на својот Инстаграм профил објави фотографија во бикини на која позира со сестра си Кајли Џенер. Ким на себе носи црно бикини, а Кајли кафено, а во описот на фотографијата Ким симболично напишала „Yin & Yang“.

Овој пат, нејзиниот задник привлекол најголемо внимание, а многумина искоментирале дека и двете сестри изгледаат жешко и провокативно.

View this post on Instagram

Yin 🤎 Yang 🖤

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Многу сте згодни“, „Никогаш нема да се уморам од гледање во вас“, „Убавици“, „Изгледате воу“, биле само дел од воодушевувачките коментари под фотографијата.

loading...